درباره فروشگاه بامیزبان آی تی

چرا ما 

بسیار خرسندیم که خواهان برند ما در داخل کشور بسیار بیشتر از آنچه فکر می‌کردیم است و بر تعداد مشتریان وفادار ما روز به روز افزوده می‌شود. امیدوارم و بر این اتفاق مبارک بسیار می‌بالیم. از این رو، با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی بامیزان آی تی تصمیم گرفتیم همه جا و هر زمان در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم. تا مشتریان تجربه خرید بهتری داشته باشند. 

 • امکان خرید استوک برای استان‌ها و شهرها فراهم شد. 
 • دستگاه‌های استوک بدون واسط و مستقیم به مصرف‌کننده می‌رسد
 • دستگاه‌ها بدون دست‌کاری بدست مشتری می‌رسد
 • بسته‌بندی‌ها به صورت حرفه‌ای صورت می‌گیرد
 • دستگاه‌های وارد شده با دقت بررسی و آزمایش می‌شوند
 • ارسال به حساسیت و دقت بیشتری انجام می‌گیرد

ما را بهتر بشناسید

فروشگاه بامیزبان آی تی فروشگاه اینترتی خود را در سال 1400 راه‌اندازی کرده است. اما این داستان کسب‌وکار این مجموعه به سال 97 برمی‌گرد. در آن سال، بامیزبان آی تی با نیاز سنجی بازار تصمیم گرفت در زمینه خدمات تهیه و تامین دستگاه‌های استوک فعالیت کند. دانش فنی و تخصص‌گرایی این مجموعه دو دلیل اصلی بامیزبان آی تی برای فعالیت جدی در حوزه تهیه و تامین قطعات و دستگاه‌های استوک بود است.

بامیزبان آی تی به طور ویژه در زمینه تامین دستگاه‌های زیر فعالیت می‌کند:

 • لپتاپ استوک
 • مانیتور استوک
 • مینی کیس استوک
 • کیس اسمبل شده استوک

حضور فعال در بازار و تخصص‌گرایی باعث شد که این مجموعه در بازار آی تی تهران و سراسر کشور رشد قابل توجهی کسب کند. یکی از اهداف تجاری این مجموعه طراحی و ارایه بستری مناسب برای ارایه خدمات به سطح کشور بود. که مشتریان  بهترین دستگاه‌های استوک را بدون واسطه و با قیمت اصلی تهیه کنند. از این رو، فروشگاه بامیزبان آی تی راه‌اندازی شد تا پل‌های ارتباطی بین این مجموعه و علاقمندان به دستگاه‌های استوک برقرار باشد.

رسالت ما

تامین دستگاه‌های سالم 

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید استوک از اروپا؛ شرط سالم بودن دستگاه‌هایی است که وارد می‌شود. عمدتا دستگاه‌هایی که استوک هستند، خراب نیستند. درواقع، به دلیل تغییرات و بروزرسانی‎‌های سخت‌افزاری که در دفتر‌ها و ادارات اروپا صورت می‌گیرد، خیلی از دستگاه‌های سالم بدون استفاده می‌مانند. اینجا شرکت‌های واردکننده استوک این دستگاه‌ها را خریداری و وارد کشور می‌کنند. اما همیشه استوک بودن یک دستگاه به معنی این نیست که داستگاه سالم است. ممکن است دستگاه‌هایی وارد شوند، که ایرادهای سخت‌افزاری دارند. بنابراین یکی از ماموریت‌های شرکت تامین‌کننده دستگاه استوک باید بررسی محصولات در مبدا و مقصد باشد. که این مجموعه با سال‌ها تجربه و دانش فنی لازم، تمامی خریدهای خود یکبار در مبدا و بار دیگر در تهران و دفتری مرکزی مورد بررسی و آزمایش قرار می‌دهد و این یکی از رسالت‌های ماست که به آن افتخار می‌کنیم.

تامین به‌روزترین‌ها

تکنولوژی روزبه‌روز رشد می‌کند و بی‌دلیل نیست که دستگاه‌های زیادی از رده خارج می‌شوند. اما سوال اینجاست:

 • آیا همه دستگاه‌های استوک از تکنولوژی جدید برخوردار هستند؟
 • آیا دستگاه‌ها عمر تکنولوژیکی مناسبی دارند؟

بامیزبان آی تی اما در این مورد خیلی دقت می‌کند. در بازارهای بین‌المللی دستگاه‌های استوک زیادی ارایه می‌شود، اما همه آن‌ها ارزش واردات ندارند. حداقل این مجموعه جزو واردکننده‌های است که سعی می‌کند بروزترین دستگاه‌ها را تهیه و تامین کند تا مصرف‌کننده ایرانی سال‌ها بدون دغدغه است محصول استوک استفاده کند و این دومین ماموریت ما در کسب‌‌وکار است.