سوالات رایج مربوط به محصولات

لپتاپ استوک به لپتابی گفته می‌شود که از کشورهای اروپایی وارد می‌شود. درواقع این لپتاپ‌ها دست دوم هستند. اما به دلیل این‌که شرکت‌ها این لپتاپ‌ها را مخصوص اروپا طراحی و اجرا می‌کنند؛ کیفیت بسیار خوبی نسبت به لپتاپ‌های دست دوم ساخته شده برای آسیا را دارند.

همه محصولات بامیزبان آی تی، اعم از لپتاپ، مانیتور، مینی کیس استوک چند هفته مراحل تست و آزمایش را سپری می‌کنند و بعد از آزمایش برگه تاییدیه آن‌ها توسط کارشناسان مجموعه صادر می‌شود.

علاوه بر این، برای مشتریان و خریداران به مدت یک هفته فرصت بررسی و آزمایش داده می‌شود تا اگر در این مدت دستگاه‌های خریداری شده مشکلی داشتند با کارشناسان ما مطرح کنند تا نسبت به وضعیت محصول فروش رفته تصمیم‌گیری شود.

خیر – دستگاه‌های استوگ گارانتی ندارند. درواقع دستگاه‌های استوک دست دوم محسوب می‌شوند. اما گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی محصول توسط بامیزبان آی تی ارایه می‌شود. بنابراین شما یک دستگاه سالمی دریافت می‌کنید که علاور بر برگه تاییدیه سلامت، سلامت آن توسط بامیزبان آی تی نیز تضمین می‌شود.

سوالات رایج مربوط به خدمات میزبان آی تی

تمامی محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی بامیزبان آی تی ثبت شده‌اند. با قیمت قطعی به فروش می‌رسند و امکان تخفیف وجود ندارد. اما ممکن است در روزهایی از سال به دلایل متعدد و مناسبت‌ها، جشنواره‌های تخفیف در نظر گرفته شود.

برای ارسال محصولات در داخل تهران از پیک ویژه بامیزبان آی تی استفاده می‌شود. اما برای سایر استان‌ها از خدمات شرکت ملی پست و شرکت تیپاکس استفاده می‌شوند.